O nas

Wydział Lekarski Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu ukończyłam w 1998 roku. Specjalizację z dziedziny dermatologii i wenerologii pod kierunkiem prof. dr hab. Jacka Szepietowskiego w Katedrze i Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii we Wrocławiu (kierownik kliniki - prof. dr hab. Eugeniusz Baran) ukończyłam w 2006 roku.

W trakcie trwania specjalizacji publikowałam prace w piśmiennictwie polskim i zagranicznym (www.bg.am.wroc.pl/expertus/w/), zajmowałam się pracą dydaktyczną ze studentami IV roku Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu oraz obroniłam pracę doktorską nt. „Wybrane aspekty patogenezy świądu u chorych na łuszczycę” (www.nauka.opi.org.pl/raporty/opisy/osoby/123000/o123175.htm).

Zajmuję się leczeniem chorób chorób skóry, włosów i paznokci oraz zabiegami z zakresu medycyny estetycznej. Holistyczne podejście do problemów odwiedzających mnie osób zaowocowało współpracą ze specjalistami z dziedziny podologii, chirurgii plastycznej, onkologii, patomorfologii, stomatologii estetycznej i implantologii (Implanty we Wrocławiu) oraz wizażu i stylizacji. Aby poszerzać wiedzę i rozwijać się zgodnie z moimi zainteresowaniami oraz świadczyć usługi dermatologiczne na najwyższym poziomie uczestniczę w licznych szkoleniach, sympozjach i kongresach w kraju i za granicą (vide CERTYFIKATY).

dr n. med. Beata Wiśnicka

dr n. med. Beata Wiśnicka

Jestem członkiem:
Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego
Sekcji Medycyny Estetycznej PTD
Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych
European Society for Cosmetic and Aesthetic Dermatology
International Dermoscopy Society